Kontakt oss

Oversikt over alle kontaktpersoner

Auris Forvaltning er en organisasjon med bred og lang erfaring innenfor næringseiendom/eiendom. LES MER

UTVALGTE PROSJEKTER

Auris Forvaltning AS forvalter i dag en eiendomsportefølje på til sammen 18 eiendommer beliggende i Oslo/Akershus og Bergen/Vestlandet. LES MER

Drift / teknisk avdeling

Trondheimsveien 184

0570 Oslo

Jon-Helge Norseth

Daglig Leder

Mobil: 977 36 660
jhn@aurisforvaltning.no

Liv Langseth

Utleie

Mobil: 924 00 395
liv@aurisforvaltning.no

Freddy Martinsen

Driftssjef

Mobil: 929 97 046
freddy@aurisforvaltning.no

Trond Lund

Vaktmester

Mobil: 924 30 383

Poul Blauenfeldt

Vaktmester

Mobil: 930 68 822

KONTAKT OSS

Regnskap / økonomiavdeling

Skuteviksboder 22

5035 Bergen
Telefon 55 30 32 80

Gunn Olsen

Mobil: 915 61 163
gunn@aurisforvaltning.no

Mette Wolff

Mobil: 926 55 016
mette@aurisforvaltning.no

Karina Erstad

Mobil: 924 20 739
karina@aurisforvaltning.no

Gina Cecilie Krog

gina@aurisforvaltning.no